Čtyřhodinový šéfkuchař

Čtyřhodinový šéfkuchař

Jan Melvil Publishing - 2013
ISBN: 978-80-87270-64-6

Jan Melvil Publishing (2013) 978-80-87270-64-6 670 Překlad: Petr Miklica

Timothy Ferriss a jeho dlouho připravovaná a napjatě očekávaná kuchařka pro ty, kteří si kuchařky nikdy nekupují. Autorova přímočará cesta k cíli, známá z bestsellerů Čtyřhodinový pracovní týden a Čtyřhodinové tělo, zahrnuje tentokrát všechny aspekty života.
Čtyřhodinový šéfkuchař není obyčejná kuchařka. Je to váš průvodce světem rychlého učení, ve kterém si sami vyberete vlastní dobrodružství. (Založil/a: Barabura)

Timothy Ferriss Timothy Ferriss
*1977

bublynka22
  24. 7. 2014, 9:51
nejlepší knihy o vaření musí obsahovat ještě něco jiného – vysvětlují principy fyzikálních a chemických změn, ke kterým při úpravě jídla dochází, a jsou tedy univerzálně použitelné...http://www.lacultura.cz/2014/03/ctyrhodinovy-projekt-potreti-tentokrat-s-cilem-udelat-z-vas-sefkuchare/
Venovanokniham
  20. 10. 2016, 10:10
Není to knížka, kterou byste si běžně vzali do autobusu, protože váží přes kilo a je to fakt kousek (ale jasně, jsou magoři, co si jí do svý obří kabely vezmou uplně v klidu, víme :)). Taky bych jí asi nenechávala v blízkosti cholerických jedinců, protože ránu po hlavě Čtyřhodinovým šéfkuchařem by nemusel někdo přežít ve zdraví, ale já jsem se u ní skvěle pobavila a dozvěděla se spoustu věcí, které by mě v životě nenapadly. Opravdu mi udělala velkou radost. Tleskám Ferrisovi za to, že dal dohromady takovouhle super věc a dokázal to udělat tak, aby se v tom čtenář neztratil a nepřestalo ho to bavit. Nesnášíte vaření a potřebujete to umět? Pořiďte si tuhle knihu. A jestli vaření jako já milujete, pořiďte si jí taky, protože je jednoduše skvělá. :)