Čas mezi námi

Čas mezi námi

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4209-5

Knižní klub (2013) 978-80-242-4209-5 304

Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky? (Založil/a: alča87)

b.w.
  19. 8. 2014, 8:49
Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nakonec dávám tři a to za ten konec... Působil na mě tak nějak nedodělaně, uspěchaně, tam opravdu nebyl využit potenciál knihy. Je to trochu škoda, dalo se z toho vytěžit určitě víc, protože téma je velice zajímavé.
Emmilli
  21. 5. 2014, 22:35
Knížka se mi vcelku líbila, zase trochu jiné téma než upíři, andělé nebo víly. Na můj vkus byl konec dost otevřený a byla jsem z něho zklamaná. Jinak super příběh a knížku jsem přečetla během jednoho dne ale znovu už bych si jí asi nepřečetla
Saf123
  16. 5. 2014, 21:30
Konečně originální knižní novinka bez různých upírských a jím podobným tématům. S knihou jsem byla velmi spokojená, i když mě tam rozčilovaly chyby v tisku, ale tak stane se a také to, že mi přišlo, že autorka ten konec rychle utla, mohla ho klidně ještě více rozvést. Ale i tak jsem ráda, že jsem si knihu přečetla a klidně bych si jí přečetla znovu.