Harmonie zdraví, krásy a vitality

Podtitul: Volné pokračování Zhubněte jednou provždy

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-971373-3-5

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-971373-3-5 192

Autorka v této nové knize vysvětluje jednoduchý princip přechodu od běžného stravování, k správnému stravování. Běžné stravování a nevhodný způsob rozmýšlení o sobě, způsobuje to, že jsme snadnou kořistí farmaceutického průmyslu a drahých, často neúčinných doplňků stravy. V knize najdete i velké množství receptů pro lidi, kteří nekonzumují maso. Dále pak ukázku nejen Vánočního menu, ale i příběh Simonky, žákyně Antónie Mačingové. Simonka je jednou z vás. Uvidíte proměnu jejího fyzického těla a v receptech to, jak se při odbourání zděděných a získaných návyků změnila na kreativní mladou ženu, jejíž kuchyně je nejen chutná, ale i zdraví a tělu prospěšná. Pochopila, že jen my sami jsme tou překážkou, která nám brání být spokojenými a šťastnými lidmi. Jojo efekt se neprojeví v tom případě, pokud se nevrátíte do původních stravovacích návyků. (Založil/a: alča87)