Lásko, kde jsi?

Lásko, kde jsi?

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-737-2

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-737-2 288

Bestseller k popukání. Na hledání lásky je někdy nejtěžší zachovat si vážnou tvář. Lásko, kde jsi? je knížka inspirovaná skutečnými příběhy o nevydařených schůzkách a přešlapech ve vztazích. Je věnovaná všem, kteří vědí, jak ošemetné (a někdy i absurdní) může hledání lásky být. Být svobodný nepřipadá Jamie Newmanovi moc zábavné, zvlášť tváří v tvář sexuálně agresivní rozvedené ženské nebo bohyni, která přesahuje jeho možnosti natolik, že by mohlo klidně jít o jiný živočišný druh. (Založil/a: alča87)

Nick Spalding Nick Spalding

blaufik
  5. 6. 2016, 22:58
Tak tohle byla opravdu pecka ! Kniha plná humoru, inteligentních dialogů a sem tam nějakých sprostých slov - a ruku na srdce, kdo by nějaké to slovo v daných situacích nepoužil. Při čtení jsem doslova brečela smíchy a říkám si, že situace, ve kterých se hlavní hrdinové ocitli, musel opravdu napsat sám život. Určitě nedoporučuji číst někde na veřejnosti :-)
lenka40
  26. 5. 2016, 14:11
Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .
Dana Knopová
  13. 7. 2015, 22:03
Tak kvalitně jsem se u knížky už dlouho, dlouho nezasmála. Někoho může pohoršit, ale mě opravdu sedla. Přečtena za odpoledne....