Jednoduše buďte úspěšní

Podtitul: Žijte svůj sen

ANAG - 2013
ISBN: 978-80-7263-838-3

ANAG (2013) 978-80-7263-838-3 256

„Proč chceme být úspěšní?“ Když tuto otázku položili Pierru Franckhovi, oblíbenému a velmi úspěšnému autorovi, který do svého života bez námahy přitahuje hodně štěstí a úspěchů, docela narazili. Úspěch přináší peníze, zabezpečení, uznání, obdiv, luxus – kdo by to vše nechtěl? Ale je to opravdu to, co nás motivuje? A proč někdo nepřestává, když už má vše, čeho kdy chtěl dosáhnout? Pierre Franckh v této knize ukazuje, že úspěch je mnohem víc než hledání uznání nebo peněz. Být úspěšný pro něj znamená objevit svůj životní plán a odpovědět na vnitřní výzvu. Je velmi užitečné vytvořit si nový pohled na naše úspěchy a naučit se jich vážit. Na základě překvapivých poznatků, osobních zkušeností a praktických rad autor popisuje, co můžeme udělat pro to, abychom mohli žít své sny. Podle vlastních přání a díky důvěře v sebe sama můžeme opravdu přilákat úspěch do svých životů. Inspirujte se v tomto průvodci realizací vlastního potenciálu. (Založil/a: alča87)