Neplatné fyzikální zákony

Neplatné fyzikální zákony

Dialog - 2013
ISBN: 978-80-7424-061-4

Dialog (2013) 978-80-7424-061-4 256

Věděli jste, že na dálnicích mizí za bílého dne auta do nicoty během několika vteřin? Že v pečovatelských domech a nemocnicích se každodenně odehrávají paranormální jevy? Víte, že i takový farmaceutický gigant, jakým je Roche koncern, hledá vodu za pomoci proutkařů? Že se astronauti NASA setkali na odvrácené straně Měsíce se strašidelnými hlasy? Že i zvířata lze zhypnotizovat? Víte o tom, že na premiéře Chaplinova filmu v roce 1928 byla na filmový pás zachycena dáma s mobilním telefonem? Že v Hondurasu padají každoročně ryby z nebe? Už jste viděli magnetické lidi, kterým na těle zůstávají viset i těžké kovové předměty? Víte, že nad americkým airbusem se pravidelně zjevují UFO? Věděli jste, že celoživotní partneři často téměř současně umírají? Vzpomněli jste si na přítele, kterého jste léta neviděli, jenž se pak z ničeho nic objeví? Desítky očitých svědectví a tucty fotograficky zdokumentovaných jevů prokazují, že v naší blízkosti existuje paralelní svět, kde neplatí fyzikální zákony. Autor se stal českým čtenářům známý publikací Lexikon zakázané archeologie (Dialog 2012). (Založil/a: alča87)