Moje zpověď

Originální název: Moje zpověď

Columbus - 2013
ISBN: 978-80-87588-39-0

Columbus (2013) 978-80-87588-39-0 240

Zpověď deseti českých sexuálních deviantů je strhujícím příběhem a autentickou výpovědí zároveň. Autorky zachytily ty nejtemnější stránky lidské duše. Pokud si myslíte, že deviant duši nemá, velmi se mýlíte. Deviantem se člověk narodí. Za svou odlišnost nemůže. Ovšem nese plnou odpovědnost za to, co činí jiným. Proto je tato kniha věnována obětem, těm skutečným i potenciálním. Také je věnována těm, kteří se zbloudilé duše deviantů snaží napravit. (Založil/a: alča87)

Vera Renovica Vera Renovica

Kateřina Kantová Kateřina Kantová

Leni6
  29. 9. 2016, 17:16
Tuhle knížku jsme měla zapůjčenou a jakožto milovník hnusáren v knížkách jsem si opravdu přečetla jedním dechem. Kolikrát mě v průběhu čtení až zamrazilo.
Kubinka48
  9. 9. 2016, 12:50
Opravdu zajimavy obrazek toho, co je kolem nas, v nekterych lidech a jak je nekdy tezke tomu odolat. Knizku jsem precetla na keden zatah a doporucuji vsem. Kdyz ji ctete, nekdy se vam az hlava zamota z tech vsech pribehu, situaci a predstav, ale urcite stoji za precteni. Nikdy na ni nezapomenu.
kamienkova33
  17. 5. 2016, 9:14
Dlho som rozmýšľala, čo o tomto napíšem.. Knihu som prelúskala ani nie za 24 hodín, aj napriek nechutnostiam som sa od nej nevedela odtrhnúť. Je to spoveď chorých duší, ktorí vykonali hrozné veci... Niektorí si to uvedomujú menej, niektorí viac, často aj ľutujú, ale číta sa to ťažko. Nie ešte prežíva.
Kniha je písaná naozaj formou spovede, všetko je v priamej reči toho daného odsúdeného. Dozvieme sa, aké mali detstvo, čo vypuknutiu ich deviácie predchádzalo a v podstate opisy toho, čo spravili - z ich pohľadu. Nie je to ľahké čítanie, určite nad tým budem dlho uvažovať.
KxrolinxCaulfield
  1. 5. 2015, 10:32
Zajímavá kniha, kterou doporučuji. Osobně jsem od ní čekala něco víc - něco trochu drsnějšího, nechutnějšího nebo tak, protože 4 hvězdičky.