Nahota feminismu

Reneco - 2014
ISBN: 978-80-86563-43-5

Reneco (2014) 978-80-86563-43-5 112
Reneco (2010) 978-80-86563-27-5 109

Drtivá kritika feministické ideologie z pera autora bestselleru ´Základy mužského šovinismu´. (Založil/a: marta-b)

Josef Hausmann Josef Hausmann
*18.09.1953

Jana Brůžková
  10. 7. 2016, 14:54
"Kromě samozřejmostí, jež nejsou ničí zásluhou, neboť jsou dány přírodu (muži ve srovnání s ženami [...] dosahují více bodů ve zkušebních testech - o 18,5 % z matematiky, o 7% z verbální zkoušky, o 42 % z fyziky, o 30 % v testu na koordinaci oko-ruka,...)"
Když pan Hausmann chce na muže vytahovat samá pozitiva, aby tím všecky ženy, nejen feministky (jíž nejsem!), dostal do úrovně "Ani zdaleka nedosahujete kvalit mužského pohlaví!", měl by dbát, aby to, co je z knihy prokazatelné - totiž verbální dovednosti - předváděl dokonale, což se tak úplně neděje: používá špatné tvary slov, v knize má spoustu překlepů a tak různě. Překlepy a sem tam i nějaká hrubka jsou i v jiných knihách, kde nemám potřebu se pouze tím zabývat v hodnocení, ale když už se Josef řadí mezi ty génie, jsem nekompromisní! :-) A muže mám ráda!