Míša v síti

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4238-5

Knižní klub (2013) 978-80-242-4238-5 256

Míša Marešová miluje počítače a většinu svého času tráví na sociálních sítích. Je to pro ni zábava, ale také únik z reality. Chybí jí máma, která zemřela při porodu, a také táta, který je věčně na služebních cestách. Život mladé dívky se radikálně změní, když k nim do školy nastoupí nová učitelka Anna Vránová. Míša s ní svádí urputné boje, ale zároveň k ní cítí podivnou příchylnost. Mladou slečnu čeká šokující zjištění. Ještě předtím se však zaplete do dramatické situace, kdy se její kamarádka Bára přes internet dostane do spárů pedofila. V tom ji přece Míša nemůže nechat… (Založil/a: Morsie)

Morsie
  29. 11. 2013, 17:40
Myslím, že jsem tuto knížku jako dárek pro svou neteř posedlou počítači, vybrala docela dobře. Nejdřív jsem knihu neměla v plánu číst, když jsem ji ale přinesla domů, neodolala jsem - zkrátka nemoc z povolání knihomola. A co mě nečekalo? Milé překvapení. Knížka je docela zábavná, ale zároveň se věnuje závažnému tématu. To by snad mladé čtenáře mohlo odradit, kdyby autorka chytře nezvolila příjemný styl psaní, kterým nikoho nekárá. Doufám, že má neteř bude spokojená a že si vezme ponaučení.
nikinka1234
  13. 1. 2015, 18:22
Je skvělá. Ze začátku jsem si myslela že to bude nudná kniha, ale zmýlila jsem se. :) Já tuto knihu doporučuju všem :) Vzala jsem si ponaučení :)