Půjčovna babiček

Půjčovna babiček

Albatros - 2013
ISBN: 978-80-00-02960-3

Albatros (2013) 978-80-00-02960-3 52

Každé dítě potřebuje babičku – malé, větší, dokonce i tak velké, že se to stydí přiznat. Vždyť babička je úžasná bytost, která má vždycky čas, bývá trpělivá, dobře vaří a umí vyprávět pohádky… Ale co děti, které ji nemají? V této knížce si malí hrdinové poradí – babičku si vypůjčí. Ale zas tak úplně jednoduché to není – potřebujete k tomu trochu odvahy i pomoc. (Založil/a: alča87)

teite
  18. 10. 2014, 15:08
S hodnocením Mitulky bych se ztotožnila co do rychlosti přečtení, jinak mě knížka nijak zvlášť nenadchla a mé děti také ne. Téma dětí, na něž rodiče nemají čas, je určitě v dnešní době zajímavé, ale rozhodně by se dalo zpracovat poutavěji. Tohle je prostě příliš prvoplánové. První část, kdy se představují tři chlapci, se mi ještě celkem líbila, ale druhá už mi připadala o hodně slabší, jako by autorka nevěděla, co si s načatým dílem počít a jak v něm pokračovat. Rozhodně u nás nebude patřit k opakovaně čteným knihám.
mitulka
  16. 12. 2013, 22:32
Tahle útlá kniha mi přišla v poledne. A za půl hodiny už nebylo co číst. Kniha má jen padesát stránek, velká písmenka a někdy i obrázky přes celou dvoustranu. Ideální kniha pro malé čtenáře nebo pro rodiče, kteří rádi čtou svým dětem pohádky.