Rovnováha: Spojení práce a života

Rovnováha: Spojení práce a života

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-7321-780-8

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-7321-780-8 224

James Cusumano prožil mnoho životů. Své úspěchy v zábavním průmyslu, vědě, řízení korporací a podnikání použil jako vzor, jehož prostřednictvím nám překládá mnohostranný návod k úspěchu, osobnímu naplnění a rovnováze. V názorné autobiografické knize Rovnováha: Spojení práce a života čtenářům nabízí postupy, které vedou nejen k vyšší produktivitě, ale i k celkově lepší kvalitě života. Cusumano integruje cíle ze všech oblastí lidského života, aby nám ukázal, jak jsou osobní, duchovní i pracovní stránky života vzájemně propojeny a jak úspěch kterékoli z nich závisí na úspěchu těch ostatních. Zdůrazňuje, že vše musí být v rovnováze i s další nespornou zodpovědností: usilováním o udržitelnou budoucnost našeho světa. Z této knihy může těžit každý, ať jde o zkušené ředitele podniků, či zaměstnance na počátku jejich kariéry. Cusumano v ní čtenářům vysvětluje, jak mohou poznat a probudit svou životní vášeň a individuální sílu, potřebné k nalezení smyslu své pouti. Poukazuje na to, jak je důležité objevit a využít své vrozené nadání, a vybízí ředitele podniků k tomu, aby své cíle realizovali prostřednictvím osobního i duchovního spojení se svou prací.

James A. Cusumano je uznávaný odborník s úspěšnými kariérami v zábavním průmyslu, vědě, řízení korporacÍ a podnikání. Založil Chateau Mcely Forum (www.chateaumcelyforum.com), za účelem vytváření zdrojů pro inspirované vedení a uvědomělé podnikání. Je nejen inspirativním mluvčím a zábavním umělcem, ale i autorem četných odborných a podnikatelských publikací, knihy Kosmické vědomí: Cesta k blahobytu, štěstí a úspěchu (Cosmic Consciousness: A Journey to Well-being, Happiness and Success) a spoluautorem titulu Freedom from Mid-East Oil (Svoboda od závislosti na ropě Středního východu).
Nakladatel: Fortuna Praxis (Založil/a: Eli.)

James A. Cusumano James A. Cusumano