Minulé životy, vzorce duše

Minulé životy, vzorce duše

Podtitul: Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte sebe

Originální název: Minulé životy, vzorce duše
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Když se člověk narodí, přichází na svět s duševními vzorci. Tyto duševní vzorce jsou paměť naší duše. To co jsme prožili v minulých životech, si na nevědomé úrovni pamatujeme, a proto jsme vtahováni do stejných situací i v tomto životě. Navíc na nás působí karma rodu. Co po nás chtějí ženy našeho rodu a co po nás chtějí muži našeho rodu? Každý z vás si může zjistit jaké má vzorce duše. A když si přečtete tuto knihu, zjistíte také, jak s nimi pracovat a jak je přepsat. Svůj život změníte, když začnete měnit sebe a když budete vědět proč, tak budete také vědět jak. Informace o tom, jak na vás působí Černá luna, Saturn a Pluto, Slunce a bílá Luna si může zjistit každý. Je to tak jednoduché. Tato kniha obsahuje návod na to, jak zjistit své vzorce duše a jak s nimi pracovat. Je vhodná pro lidi, kteří chtějí zkvalitnit svůj život, ale také pro ty, kteří pomáhají ostatním. (Založil/a: mauvais-ange)