Staňte se lepším tátou již dnes

Podtitul: 10 užitečných nástrojů pro každého otce

Samuel - 2013
ISBN: 978-80-904916-9-4

Samuel (2013) 978-80-904916-9-4 276

Kniha Gregory Slaytona Staňte se lepším tátou již dnes nenechá lhostejným žádného otce, který ji otevře. Ať už aktivně hledáme nápady a inspiraci, jak se stát lepším tátou, nebo ji otevřeme jen tak ze zvědavosti, budeme nakaženi nadšením a touhou tohoto otce čtyř dětí změnit budoucnost našich synů a dcer (a tím i budoucnost celých našich rodin, naši vlastní budoucnost a dokonce i budoucnost celé naší civilizace). Nezáleží na tom, zda máme malé nebo větší děti, kluky nebo holky, zda žijeme v manželství 20 let nebo jsme do něho právě vstoupili, v této knize najdeme povzbuzení a moudré a uskutečnitelné rady, jak se za pomoci 10 užitečných nástrojů zlepšit v té nejdůležitější práci v životě kterou je otcovství. Autor nám s humorem, pochopením, selským rozumem, přesto však s nesmlouvavou vážností pomůže, abychom převzali a naplnili naši někdy zanedbávanou otcovskou zodpovědnost. Nabízí nám také množství osobních zkušeností a příběhů ze života. To vše, abychom se i s Boží pomocí mohli stát co nejlepšími otci. (Založil/a: Barabura)