Zimní sen

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Stabenfeldt - 2013
ISBN: 978-80-7423-095-0

Stabenfeldt (2013) 978-80-7423-095-0 151

Vánoce za dveřmi, krajina zapadaná sněhem a v tom sněhu… tajemné koňské stopy! Kdo nechá koně v tuhle roční dobu volně pobíhat po lese? A je to vůbec opravdový kůň? To musí Gita s Marií zjistit. Jenže tohle je to nejmenší, co dívky z jezdecké školy trápí. Jezdecké centrum se totiž bude rušit, školní koně prodávat a majitelé soukromých koní si musí hledat nové ustájení. A to je pro Gitu, která právě dostala ten nejkrásnější vánoční dárek na světě, příliš špatných zpráv najednou. Dívky se ale jen tak snadno nevzdávají a pro záchranu centra jsou ochotné udělat cokoliv.
Zdroj: www.pennygirl.cz (Založil/a: alča87)

Therese Mohn Therese Mohn

veronikaS
  18. 1. 2015, 14:59
Milá a pěkná knížka pro milovníky koní a všeho kolem nich.Dobrý námět příběhu ale myslím si že by to mohlo být lépe napsané a propracované.Hlavní hrdinka Gita mi od začátku nebyla nijak sympatická ale pak jsem si na ni zvykla a do příběhu se v rámci možností začetla.Nemohu posoudit jestli je tato kniha obsahově kvalitní,protože pochází z knižního klubu Penny Girl a myslím si že se tam nezdržují moc kvalitní spisovatelé.Do určitého data asi musí každý z nich odevzdat nějaký příběh,týkající se koní a proto si myslím,že tyto knížky nejsou nijak extra kvalitní.Mladším čtenářům mohu tuhle knihu s klidným srdcem doporučit.Příběh nebyl až tak špatný a proto uděluji této knize tři hvězdičky ale předpokládám že se k ní v budoucnu nebudu vracet.
jajašo
  11. 9. 2016, 16:38
BOŽÍ KKNIHA!! Je i napínavá a to mám moc ráda, tu knihu doporučuju milovníkům koních. Prostě je to nejlepsí kniha kterou jsem kdy četla :D