Léto divokých srdcí

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Stabenfeldt - 2010
ISBN: 978 -80-7423-041-7

Stabenfeldt (2010) 978 -80-7423-041-7 152

Holky, chci, abyste do večeře byly doma,“ řekla mamka, když jsme si s Karin u dveří nazouvaly jezdecké boty.

Otevřela jsem pusu a chystala se protestovat, ale mamka mě umlčela. „Ano, i kdybyste Sněženku do té doby nenašly. Karin se má dneska vrátit k rodičům. Takhle bude mít šanci dorazit domů ještě před setměním.“

Nehádala jsem se. Nemělo to smysl. Nebyla jsem si jistá, že dokážu s pátráním přestat, pokud Sněženku do té doby nenajdeme. Kéž bychom ji našly co nejrychleji! To by bylo nejlepší, pak bych nemusela zkoušet, co se stane, když mamku neposlechnu.

Elinina přehnaně úzkostlivá matka, která se pečlivě vyhýbá lidem, konečně své dceři dovolí výlet do světa: může se jet podívat do města na rodeo! Elin a její kamarádi, Karin a Jan, si chtějí výlet užít, ale na rodeu narazí na majitele, který týrá svou klisnu. A může pokazit mnohem víc než jenom jejich dobrou náladu…Elin se snaží vyděšené klisně pomoct, aby neublížila sobě ani nikomu jinému. Jenomže ve stejnou chvíli se dostává do vážných potíží její milovaná divoká klisna Sněženka a nutně potřebuje, aby jí Elin pomohla také. Dokáže dívka zachránit Sněženku a zároveň pomoct nešťastné týrané klisně?
Zdroj : www.pennygirl.cz (Založil/a: alča87)