Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Nebojte se bránit

80%
4 1
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Nebojte se bránit

Nejnovější vydání:
Armex
ISBN: 80-86795-43-8
Počet stránek: 348
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Armex 80-86795-43-8 348

Žena, strážník, penzista, devítiletá holčička, policista, podnikatel, příslušník vězeňské služby – lidé ohrožení přepadením, znásilněním, loupeží, napadením nebo jiným násilným útokem z důvodu své funkce, postavení, stáří, pohlaví.
Jedni jsou napadáni proto, že chrání pořádek, životy, zdraví a majetek jiných před agresory, druzí proto, že je útočníci vyhledávají jako své ideální obětí v domnění, že jsou snadným a neškodným terčem. Bývají nemile překvapeni, když se setkají s rozhodným a efektivním odporem.

Tato publikace si klade za cíl, aby se násilníci s účinným odporem setkávali čím dál tím častěji.

Kniha je určena dvěma okruhům čtenářů. První jsou příslušníci policie, strážníci obecních a městských policií, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže a dalších silových složek, kterým je věnována část týkající se služebních zákroků vůči pachatelům trestných činů či narušitelům veřejného pořádku.
Druhou skupinou jsou lidé, kteří často bývají oběťmi násilných útoků – staří a nemocní, ženy, děti, podnikatelé. Těmto čtenářům nabízí knížka návody, jak útokům předcházet a, není-li vyhnutí, jak jim účinně čelit a odrazit je. ¨ (Založil/a: TomasF)

(více)  

Štítky

více  
Zdeněk Náchodský Zdeněk Náchodský

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

TomasF
80% 80% 80% 80% 80%
  1. 12. 2013, 19:51
Po stránce teoretické mi přijde kniha zpracována velmi dobře. Obsahuje široký záběr do všech zákoutí spojených se sebeobranou od psychologie po právní aspekt věci. Praktická stránka knihy kde jsou popsány samotné techniky sebeobrany a likvidace protivníka mi už přijde daleko horší. Jako celek ale pro mě slušných 70-80 procent.