Erotické domácí video

Originální název: Erotic Home Video

Columbus - 2003
ISBN: 80-7249-157-1

Columbus (2003) 80-7249-157-1 127

Koho nikdy v životě nenapadlo natočit si vlastní film? O čem? Nu, o tom, jak chodíme do práce a na nákupy asi těžko. Tak že by to bylo třeba o lásce? A nebo - nebojme se to říct, jsme přece dávno dospělí - rovnou o milování? Tak a je to. Už víme, o čem naše oscarové dílo bude, a teď už zbývá jen vědět, jak se to vlastně dělá. A právě k tomu je tady naše kniha. Prozradí vám všechno, co chcete vědět o natáčení vlastních erotických filmů. Ať už chcete vytvořit úžasné dílo světové kinematografie či jen zkoumat na obrazovce vlastní fantazie, odhalí vám tato základní příručka utajované techniky profesionálních režisérů erotických videofilmů a poskytne spousty užitečných rad. Dozvíte se, jaké používat rekvizity, které kostýmy a role jsou zaručeně nejvíc sexy, kdy budete vyhlížet nejsvůdněji a jak zaručeně zastíníte všechny filmové hvězdy. Autorka Anna Spanová je totiž nejznámější britskou producentkou a režisérkou pornofilmů, takže by bylo divné, kdybyste pod jejím vedením nedosáhli těch nejlepších erotických i profesionálních výsledků. (Založil/a: alča87)

#film