Lidé jsou různí

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Nová Forma s.r.o. - 2009
ISBN: 9788087313107

Nová Forma s.r.o. (2009) 9788087313107 144

Autorka nás svým vtipným vyprávěním a mnoha humornými historkami zavede do doby, kdy sama provozovala malou venkovskou hospůdku. Přesvědčí nás, že ne nadarmo se říká: "Na vesnici se všecko důležitý vodehrálo dycinky v hospodě". A že ne vždy je štěstím býti u toho. Ani byste nevěřili, jak můžou skončit takové řízkové hody, proč nosí Vendelín Barták dámská tanga, jak se boxuje, když je vám osmdesát, jak je těžké sehnat opravdického tesaře, který by vám udělal fofrem novou střechu, když vám prší do hrnců, nebo jestli stará paní Součková uhlídá tu vzducholoď.
Člověk se plně projeví, teprve když změří své síly s nějakou překážkou. A věřte, že i mezi lidmi se najde ČLOVĚK!
Volné pokračování románu Tak jde život.
"Kniha je určena všem, kteří mají rádi humor a chtějí trochu polechtat svoji bránici, pro všechny čtenáře, kteří chtějí pobavit, povzbudit a dobít životním optimismem. (Založil/a: mauvais-ange)

Jitka Gotterová Jitka Gotterová