Naděje pro Chanu

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Samuel - 2013
ISBN: 978-80-86849-87-4

Samuel (2013) 978-80-86849-87-4 174

Kniha je určená pro všechny páry, které touží po dítěti, jež nepřichází, truchlí pro miminko, které se nedožilo porodu, nebo už příliš dlouho čekají na děťátko, které by mohli osvojit. Autorka vám pomůže hledat cestu za pomoci biblického příběhu Chany. Upřímně sdílí vlastní zážitky a zápasy, prakticky se dotýká možností léčby i adopce, ale především citlivě vede k Bohu veškeré útěchy, který nás neopouští ani v temných údolích života. Kniha může být užitečná i pro ty, kdo chtějí pár na jeho cestě doprovázet. Oddíl Pro nosiče břemen na konci každé kapitoly nabízí praktické rady pro všechny, kdo chtějí svým blízkým opravdu pomoci.

Kniha je pohlazením na duši pro všechny, jejichž srdce zvrásnily nezhojené i zhojené rány a nenaplněná touha po vlastním dítěti. Obsahuje mnoho užitečných myšlenek, poradí, jak se vyrovnat se svou osobní bolestí, a co je nejdůležitější – připomene nám, že na své trápení nejsme sami. – Marta a Přemysl Kopečkovi, iniciativa www.bezdetnost.cz
V Chanině i autorčině příběhu čekání na miminko jsem našla mnoho styčných bodů se svým vlastním. Škoda, že Naděje pro Chanu nebyla k dispozici, když jsem tímto temným údolím procházela sama. Nepochybuji, že by mi usnadnila věřit tomu, co mi připomínala kamarádka, které jsem se svěřovala se svým trápením: že Bůh proti mně nic nemá a že s mojí duší je všechno v pořádku. – MUDr. Michaela Šramlová
Jennifer Saakeová a její manžel Rick si odjakživa přáli velkou rodinu, ale Bůh jejich životní cestu nasměroval jinak. První dítě se jim narodilo až po deseti letech boje s neplodností a hledání Boží vůle v čase nenaplněné touhy. Právě v této době založili službu Hannah’s Prayer Ministries, která nabídla naději a podporu desetitisícům žen v podobné situaci. Dnes žijí Saakeovi v Nevadě se svými třemi dětmi. (Založil/a: mauvais-ange)