Rodiče a děti aneb jak si porozumět navzájem

Rodiče a děti aneb jak si porozumět navzájem Originální název: Rodiče a děti aneb jak si porozumět navzájem
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

"Tato kniha vnikla na základě mých hlubinných poznatků v rodině. Jako moje kniha "O smrti a umírání" tak i tato kniha byla pro mne velkým nárazem do duše, protože jsem si musela uvědomit podstatu mého chování k rodině a chování rodiny ke mně. Přitom přišly slzy, zklamání, nepochopení, zlost, ale čím více jsme v rodině čistili vztahy (stálo mě to hodně odvahy a sebezapření) tím více lásky jsme vzájemně nacházeli. Mizela omezení, spoutání, vlastnictví, nechuť říkat pravdu, ale začala se říkat pravda bez omezení a spoutání pocity druhých. Začala se žít svoboda, která pro nás všechny byla velkým darem. Začalo se nám lépe dýchat a celý náš rod, který trpěl po věky dýchacími potížemi se začal uzdravovat. Určitě se dobře pobavíte, protože kniha obsahuje i humor, obohatíte, protože kniha obsahuje i moudré články a naleznete, protože všichni prožíváme stejné situace." autorka (Založil/a: mauvais-ange)