Povstání kolosu rhodského

Originální název: Seven wonders book 1: The Colossus rises

Egmont - 2013
ISBN: 978-80-252-2812-8

Egmont (2013) 978-80-252-2812-8 360

Jack má díky vzácné genetické mutaci zděděné po předcích zvláštní schopnosti, které jiní lidé nemají. Tyto schopnosti bude potřebovat, protože musí zachránit svět. Jack McKinley je obyčejný kluk s neobyčejným problémem. Zabíjí ho vzácný gen zděděný po předcích z dávno zmizelé civilizace. Gen ničí Jacka tím, že mu dodává zvláštní schopnosti, které jiní lidé nemají. Tyto schopnosti však Jack bude potřebovat, protože musí zachránit svět. Dávná civilizace zmizela, když jí byl uloupen zdroj síly a rozdělen do sedmi magických Schránek. Ty byly ukryty na různých místech světa. Jack a jeho přátelé musejí Schránky najít dřív, než padnou do nesprávných rukou. Pokud Schránky nenajdou, nikdy se nevyléčí, zmizelý svět opět povstane, oceány se přesunou a život, tak jak ho známe, v podstatě skončí. Nikdo se Jacka neptal, jestli chce být hrdina. Prostě se jím musí stát. (Založil/a: RitterQa)

Scandy
  26. 1. 2015, 18:44
Mám strašně ráda fantasy příběhy. Tento se četl dobře, ale pořád to není to pravé, co vás úplně pohltí. Sleduji filmy i čtu knihy tohoto žánru a poslední dobou je to všechno podobné. Jen se něco málo zamění.
Cherry731910
  12. 2. 2014, 0:39
Tuto knihu jsem začala číst jen ze zvědavosti a příjemně překvapila. Myslím že né každému toto sedne, ale já hodnotím pozitivně :) Rychle se čte je to taková oddechovka spíše pro mladé čtenáře :)