Nindža Timmy a honba za ukradeným smíchem

Nindža Timmy a honba za ukradeným smíchem
Originální název: Ninja Timmy and the hunt for the stolen laughter
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

B4U Publishing - 2013
ISBN: 978-80-87222-26-3

B4U Publishing (2013) 978-80-87222-26-3 208

Ve městě Elyzandrium, kde se bambusové mrakodrapy tyčí vysoko k obloze plné horkovzdušných balónů, žije kocouří vynálezce Timmy se svými kamarády norkem Šimonem a selaty Gasparem a Kašparem (kteří jsou vážně dobří v matematice). Jejich vzrušující dobrodružství začíná v jedné z temných uliček, kudy nesou čerstvě dokončený automatizovaný loupač pomerančů na opačný konec města, aby ho prodali tamnímu kupci. Po cestě je však okradou kančí bratranci Gráblovi. Naši hrdinové se rozhodnou postavit dalšímu páchání zla a také vypátrat, proč se děti z celého Elyzandria přestaly smát. S kouzelnými přístroji hračkáře Alfréda se ze čtveřice stane odvážný gang nindžů bojujících se zločinem.
Napínavý příběh Nindža Timmy a honba za ukradeným smíchem si vychutná celá rodina. Je prvním ze série o tomto neohroženém kocourovi a jeho mazaném nindžovském gangu. (Založil/a: mauvais-ange)