Dublin Street

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2283-6

Ikar (2013) 978-80-249-2283-6 336

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná. (Založil/a: alča87)

#skotsko  #láska  #pro ženy  #sex
Samantha Young Samantha Young

teola
  11. 8. 2014, 21:32
Ani nevím proč, ale bavilo mě to. Snad první erotická romance, o které to mohu říci. A to byla hlavní hrdinka Joss často na zabití.
Lucianna
  26. 12. 2014, 17:48
Nevím jestli mám být nadšená nebo zklamaná. Příběh byl jednak předvidatelný a jednak nezajímavý. Nečetla jsem to na doporučení, ale na dobré ohlasy. Já se k nim nepřidávám. Zklamala mě a nelíbila se mi. Když mi někdo řekne bestseller tak si představím knihu, které sedá číst a je jedinečná sama o sobě. Dávám sice 3 hvězdičky, ale dávám to jen za drobnosti, které se mi líbili ;-)
Lucy Sisk
  23. 7. 2015, 10:36

Čtení bylo osvěžující a trochu nečekané, v jeden moment jsem byla zaskočená. Obě postavy mají stejnou výbušnou povahu a drama v minulosti, až jsem se divila, že se drželi tak dlouho než si vjeli do vlasů.

Každý příběh je jiný - Jamaica Lane, London Road - a v každém se najde něco zajímavého, ale podle oficiálních stránek autorky, věnovala nejvíce pozornosti právě tomuto páru Jocelyn a Braden, jsou párem číslo jedna. Jistě, jako první kniha a jako první pár, který má nejsložitější cestu, jsou patrně miláčci. Vidět věci z pohledu Bradena je velmi dobře napsané a podtrhuje to základní vlastnost, kterou má s Jocelyn společnou. Tvrdohlavost.
Nnelly
  31. 8. 2014, 20:36
Já si to užila. Nečekala jsem od toho zázrak a on to ani nebyl... nebyl to vyloženě erotický román, ale té erotiky tam zase bylo až moc na new adult knihu (easy, krásná katastrofa, ztracená naděje,...)
oba hrdinové k sobě docela pasovali, ale zvláštní vztah jsem si k nim nevytvořila, chvílema je příběh dost velké klišé, ale funguje dobře a i když je tam, jako v každém podobné románě pár wtf situací, kdy si říkáte, že by to šlo určitě vyřešit klidněji, nakonec se to čte v pohodě
dneska pršelo, v práci byla nuda, za pár hodin jsem to zblajzla :)
silvaren
  29. 12. 2013, 21:07
Po skvělé recenzi to bylo tak trochu zklamání. Jocelyn mi nepřirostla k srdci a divila jsem se Bradenovi, co na ní vidí. Nicméně se autorka vyhla většině obvyklých klišé a všem trapným sexuálním pojmenováním. Braden je jedním z nejuvěřitelnějších normálních, i když hříšně sexy chlapů a celou dobu jsem byla na jeho straně.
Dumbicek
  15. 2. 2016, 8:01
Jsem trochu na rozpacích co si o této knize myslet. Rohodně mi přijde, že je slabší v porovnání s tím co jsem dosud četla. Hlavní hrdinka mi trochu lezla na nervy,i když jsem se jí snažila chápat.Je to další kniha, kterou jsem si přečetla, ale jsem si jistá, že za pár týdnů si jen těžko vzpomenu o co tam konkrétně šlo.Každopádně jako čtení pro zábavu to ujde.
Aspet
  9. 3. 2014, 12:36
Kniha se četla dobře, taková oddychovka na víkend, člověk u toho nemusí moc přemýšlet. Podobnost s 50 odstíny šedi to určitě mělo, ale alespoň to nebylo roztahané do 3 knih :-) což oceňuji.
koki.veru
  24. 5. 2016, 20:25
Knížka mě docela bavila, děj byl zajímavý, hlavní hrdinka také. Jediné, co mi vadilo, bylo přílišné popisování jejich sexu (trochu mě to připomělo knihu 50 odstínů šedi). Kdyby tam tohoto bylo méně, myslím, že by to byla velmi hezká knížka.
Knihovnice25
  28. 1. 2014, 20:22
Kniha se mi celkem líbila, ikdyž si nemůžu pomoct, ale docela často mi to připomínalo 50 odstínů. Nehledě na tohle je kniha psaná čtivě, takže to celkem rychle utíká a nemá hluchá místa.
Alena Tyityisová
  7. 11. 2015, 12:42
Tahle kniha bylo opravdu rychlo čtení....svižné, sice předvídatelné, ale odreagovávačka dobrá...za mě super
Nicole Kosková
  28. 7. 2015, 13:32
Romantická oddechová knížka s klasickým námětem mladá nevýrazná dívka- bájně bohatý muž. Vzhledem k tomu, že s podobnými knihami se roztrhl pytel, již pár týdnů po přečtení si nedokážu přesně vybavit děj. Nenadchne, neurazí, ale hlavně příliš neosloví. Doporučuji jako nenáročnou knihu na dovolenou.
456alfea
  11. 2. 2015, 7:01
Kniha se mi líbila dokonce i víc než 50 odstínů šedi. Jak už tady někdo zmínil, hl. hrdinka byla někdy na zabití, ale i přesto je tato kniha jedna z mých nejoblíbenějších! :) Líbila se i všem kamarádkám, takže za mě určitě 5 hnězdiček!
Verčík&Mončík
  28. 1. 2014, 17:28
Kniha se nám velmi líbila!!! Zklamáním pro nás nebyla ani v nejmenším. Braden byl neuvěřitelně trpělivý muž, více nám přirostl k srdci než hlavní hrdinka a my mu fandily, aby z Joss nezcvoknul. :-D