Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

V exilu

92%
5 20
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

V exilu
Autor:
Originální název: Flag in Exile
Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Nejnovější vydání:
Polaris - 2002
ISBN: 80-7332-007-X
Počet stránek: 445
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 4x v oblíbených
v přečtených 31x v přečtených
v knihovně 13x v knihovně
k přečtení 4x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Polaris (2002) 80-7332-007-X 445

Pátá kniha série Honor Harringtonová.

Kapitán Honor Harringtonová, dohnaná politickými nepřáteli k odchodu ze služby a hluboce zasažená vraždou muže, kterého milovala, se uchyluje na planetu Grayson, aby se usilovnou prací ve funkci místodržící pokusila vyléčit své rány na duši. Vzhledem k tomu, že hrozba představovaná Lidovou republikou Haven trvá, ba dokonce opět roste, obrozené námořnictvo Graysonu zoufale potřebuje její zkušenosti. Takovou žádost Honor nemůže odmítnout. Zároveň však na Greysonu stále žijí mocní lidé, kteří nenávidí změny, jichž je Honor symbolem, a bojí se jich. Jsou odhodláni je zvrátit za každou cenu. Vypracovali plán... A aby ten plán uspěl, Honor Harringtonová musí zemřít.

Dvě mocné síly hrozí Grayson rozdrtit mezi sebou a jen jediná žena - pochybující o svých schopnostech, vyčerpaná k smrti a poznamenaná cejchem vražedkyně - teď stojí mezi planetou, kterou přijala za svou, a zkázou (Založil/a: Alouatta Caraya)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

LuciusWlk
100% 100% 100% 100% 100%
  14. 1. 2015, 17:12
Pátá kniha o Honor Harringtonové opět roztočila kolotoč intrik a akce, které mě nenechaly vydechnout. Mám pocit, že Honor jednoduše přežije, nebo převálcuje cokoli, nebo kohokoli, co/kdo se ji postaví do cesty. Některé postavy to navíc celkem peprně komentuji. Příběh je zatím plný dobře vymyšlených intrik, jak proti Honor, tak proti jiným postavám. Naopak to vyvažuje občas přílišná čestnost a „řekněme“ neuvěřitelné štěstí v odhalování jakýchkoli zločinu. Vždy je někdo, kdo se přizná, někdo, kdo najde ten jediný důkaz apod. Nicméně jde o velmi příjemné čtení a svým stylem i neobyčejný příběh.