Mezi piráty

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Polaris - 2003
ISBN: 80-7332-016-9

Polaris (2003) 80-7332-016-9 507

Šestá kniha série Honor Harringtonová.

Kapitán Honor Harringtonová dostává příležitost vrátit se do služby v Královském mantichorském námořnictvu. Je v tom ale háček. Má převzít velení 'eskadry' provizorně vyzbrojených obchodních lodí s posádkou sestavenou z nejhorších výlupků ozbrojených složek a spolu s ní zastavit řádění pirátů, kteří využívají války Hvězdného království s Havenem k plenění. Někteří z pirátů ovšem nejsou tím, čím se zdají být, a totéž platí pro lidi z vlastních řad. K tomuto úkolu totiž Honor vybrali dva vlivní nepřátelé, vedeni představou, že ať už zničí ona nájezdníky nebo nájezdníci ji, radovat se budou oni... (Založil/a: Alouatta Caraya)

LuciusWlk
  18. 1. 2015, 19:11
Tentokrát mi trvalo trochu déle se do knížky začíst. Začátek je poněkud zdlouhavý, i když netvrdím, že nezajímavý. Jakmile se události rozpohybují, je to sešup. Nové souboje, nově pojaté souboje, nová část vesmíru a nová pravidla proti novým, ale i starým nepřátelům. Honor se s ničím nemaže a vesmír je chudší o pár desítek tisíc živočichů. :)