Léčivé květy

Léčivé květy

Volvox Globator - 2013
ISBN: 978-80-7207-893-6

Volvox Globator (2013) 978-80-7207-893-6 200

Květy jsou nejen krásné, ale mohou i léčit, ale především zklidnit mysl a celkově harmonizovat. Bylinka se dá použít k léčení nějaké nemoci, květovou esenci lze aplikovat při mnoha různých nemocech, tak aby pacientovi pomohla jeho strádání trpělivě snášet,anebo aby podpořila samoléčicí schopnosti těla v průběhu léčby. Badatelé na poli léčení s květy, kteří navázali na práci dr. Bacha z třicátých let minulého století, vyvinuli jednodušší metody přípravy esencí a zkoumali léčivé účinky dalších květů.
Na kráse naší planety Země se však podílejí rovněž drahé kameny, a i ony vyzařují silné léčivé energie. Autorka knihy je objevitelkou jedinečné metody, kdy při výrobě esencí využívá právě i odpovídající léčivé kameny. Výsledné esence jsou pak mnohem účinnější.
Diane Steinová, mimo jiné autorka bestselleru Průvodce reiki, zasvětila celý svůj život léčení a má hluboké znalosti i osobní zkušenosti nejen s reiki, ale i s dalšími léčitelskými metodami. Publikace Léčivé květy přináší podrobný návod, jak si snadno můžete vyrábět esence doma. Je zde uvedeno na tři sta padesát květů, které vám mohou být nápomocny. (Založil/a: Moreanne)