Hrej hráčem

Hrej hráčem

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-87910-01-6

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-87910-01-6 248

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu… (Založil/a: Kůstka)

Emma Hart Emma Hart
*1993

Adri-Anna
  18. 9. 2014, 13:43
Už asi 100x ohraný příběh jak dva studentíci předstírají, že se nemilují a oni se vlastně milují :-D ale samo sebou je to složitější a má to i detektivní zápletku :-D s nějakým mravním ponaučením a že i náctiletí dokážou chovat hluboké city ke svým spolužákům :-D :-D
...fííííha no je vidět, že to není kniha z českých školních lavic :-D :-D
Evelýny
  20. 6. 2015, 19:22
Tak to dopadá, když si americká mamina odskočí od plotny, v noci odloží plášť superhrdinky a u sklenice džusu píše knihy (viz přebal knihy). A že je členkou stejného literárního kroužku jako J. Lynn je nadmíru jasné. Možná knihy nepíše, ale opisuje :-) A ten úžasný překlad!! Nad pojmem ,,baristka" jsem přemýšlela dost dlouho. Téma hodně okoukané, takže i kdyby byl příběh lépe zpracovaný, u mě by stejně neměl šanci.
Navzdory výše uvedené kritice jsem dočetla až do konce :-)
Eviickaaa
  1. 5. 2014, 15:38
Podruhé bych to nečetla tak za dva, děj nebyl nijak zvlášt' zajímavý, občas nuda.Nejvíc mi vadilo jak se často opakovali a omývali pořád to samé dokola. Žádnej zvrat, to že to praskne všichni vědi už na první strácne. Nebylo tam nic, co by mě dohnalo k slzám nebo úsměvu....neni tahle autorka kamarádka J. Lynn, protože píšou skoro stejně ....
123.Iveetka
  29. 10. 2014, 8:51
Taková docela dobrá oddychovka, i když nijak zvláštně nepřekvapí, ani nenadchne. :) A hlavní postavy holčičí mají docela podobná jména, takže se mi hrozně pletly :D