Živoucí kruh

Originální název: Živoucí kruh

Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-291-5

Synergie (2013) 978-80-7370-291-5 109

Tato knížka od známého lektora osobního rozvoje Jana Bílého přispívá k pochopení důležitosti cyklického času a přijetí těch cyklů, kterými my všichni procházíme. Na rozdíl od „mužského“, lineárního času je cyklický čas spojen s ženským principem, s přírodními rituály a mytologickým vnímáním světa, se znovuobjevením významu matky přírody pro nás, její děti. Nevyhnutelnost cyklů se na počátku třetího tisíciletí opět vynořuje a to především ve formě krizí a krachu poslední velké ideologie – růstu Růstu. (Založil/a: Moreanne)

Kočka modrá
  12. 2. 2014, 15:36
Oceňuji především to, jak těžké téma si vzal k vysvětlení. Cyklický čas, svátky našich předků, v podstatě duchovní vývoj lidstva, problémy Vánoc a Velikonoc a proč nám "upadly",... to jsou jen ve zkratce některá z témat a cenných informací, které mi v hlavě zůstanou snad navždy. Není nic cennějšího než číst knihu, o které můžete příteli říct - a to v knížce Živoucí kruh, psal autor, že....
a víte, že se rozvine dlouhá a podnětná debata.
Právě takový je Živoucí kruh.