Originální název: Česká služka aneb Byla jsem au-pair
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Albatros - 2011

Albatros (2011)
Albatros (2004) 80-00-01311-8 136

Petra Braunová se po roce 1989 vydala do Francie, kam jela pracovat jako au-pair a starala se francouzským rodinám o jejich děti. V této knížce vypráví o tom, jaké zažívala humorné i skličující situace a přidává také desatero pro všechny au-pair. (Založil/a: marta-b)

Introvert
  2. 11. 2014, 19:23
Tahle knížka mi sedla. Četlo se to nesmírně lehce, vyprávění je podané bez příkras, ale vtipně - o tom, kterak jedna dívka z Prahy o růžové brýle přišla... Bylo milé si to přečíst. Jako oddechovou literaturu doporučuji.
Manon
  29. 11. 2013, 3:02
Pravdivá knížka o zážitcích jedné slečny, která se vydala na dráhu au-pair. Příběh je psaný s humorem a nadhledem.
Anett
  6. 8. 2012, 7:45
Zajímavý příběh a ponaučení pro ty, kteří si myslí, že vycestovat jako au-pair je hračka. Ke knížce jsem se dostala vlastně náhodou, když u nás Petra Braunová byla na besedě a jsem za to ráda. Pěkná knížka :)
Ruxandra
  29. 3. 2011, 10:11
Ke knize jsem se dostala až teď, když vyšla v Albatrosu v uplně novém vydání a docela mě potěšila. Je to velmi vtipně psaný příběh ze života. Rozhodně stojí za přečtení!