Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Nalezená Atlantida

91%
5 14
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Nalezená Atlantida
Autor:
Originální název: Atlantis Found
Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Nejnovější vydání:
BB art - 2002
ISBN: 80-7257-677-1
Počet stránek: 446
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 3x v oblíbených
v přečtených 30x v přečtených
v knihovně 9x v knihovně
k přečtení 6x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BB art (2002) 80-7257-677-1 446

Září 1858: Velrybářská loď narazí v Antarktidě na letitý vrak, jehož hrůzu nahánějící zmrzlá posádka stráží bedny záhadných starožitností a záhadnou lebku vytesanou z černého obsidiánu.
Březen 2001: Tým antropologů zírá v posvátné úctě na stěnu popsanou podivnými nápisy, a to jen několik okamžiků předtím, než jej výbuch uvězní hluboko uvnitř skály v Coloradu.
Duben 2001: Výzkumná loď mající na palubě Dirka Pitta a členy Národní mořské a podmořské agentury Spojených států je napadena a málem potopena ponorkou, jež měla zaniknout před padesáti šesti lety.
Pitt ví, že tyto události jsou nějakým způsobem propojeny, a jeho vyšetřování jej brzy zavede do hloubi pradávného tajemství s velmi moderními důsledky, kdy čelí ďábelskému nepříteli, nepodobajícímu se žádnému z těch, které kdy poznal, a žene se jak o závod, aby zachránil nejen svůj vlastní život, ale i budoucnost celého světa.
Past je nastražena. Hodiny odtikávají. A pouze jeden člověk stojí mezi zemí a Armageddonem... (Založil/a: Toffife)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Casey
60% 60% 60% 60% 60%
  12. 6. 2015, 9:31
Po přečtení této knihy jsem byl rozpolcený v názoru na ni. Knížce nemůžu upřít čtivost a spád, bavila mě a musel jsem zkrátka číst dál. Navíc tajemství v Antarktidě a objevování zaniklých civilizací, to mě prostě baví. Ale, a to musím zdůraznit, naprostá bezchybnost a předem jasné chování hlavního hrdiny mi kazilo čtení. Dirk Pitt je James Bond, Chuck Norris a McGyver v jedné osobě. Galantní, bezchybný fešák a navíc mu stále pomáhá náhoda, všechno mu vyjde, i když má proti sobě stovky nepřátel, všechno umí řídit, všechno umí ovládat. Takže bylo jasné, že když se k něčemu schylovalo, Dirk Pitt to vyřeší a ještě u toho zachrání x lidí. Vím, autor to takhle určitě zamýšlel, ale mě hlavní hrdina celkem nudil. Kdyby měl alespoň jednu špatnou vlastnost, ale on jí nemá. Nevím no....