Annejet má problémy

Albatros - 2007
ISBN: 80-00-01348-7

Albatros (2007) 80-00-01348-7 216
Mladá fronta (1978)

Další, v pořadí již třetí díl z volné série knížek o prostořeké, ale citlivé dívce Annejet. Tentokrát se Annejet ocitá v opravdu vážné situaci. Rodiče se stále hádají a vypadá to, že se rozejdou. Annejet se ale spolu s mladší sestrou Bellou a kamarádem Lukem snaží ze všech sil rodiče zase usmířit. (Založil/a: Toffife)

PeťkaW.
  26. 3. 2013, 10:33
Vtipné znázornění každodenních problémů a starostí puberťácké holky. Nebyla to rozhodně nejhorší knížka jakou jsem četla, ale že bych ji doporučila dál, se také říct nedá. Je to zkrátka kniha, kterou si přečtete a po měsíci nevíte, o čem byla. Alespoň já jsem to tak vnímala, a to už někde v těch třinácti letech, kdy se mi kniha dostala do ruky.
Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:19
Líbilo se mi to, ale spíše bych řekla, že řešení jejich matky - s kladným výsledkem - nebylo to nejvhodnější. Ale přeci jen to dávalo nadhled na věci, které se dějí.
pove
  28. 1. 2012, 19:37
Krásná dívčí knížka o partě dětí snad z Holandska, nevím už jistě. Čtivé a chvílemi celkem veselé čtení, docela si na ni s odstupem asi pětadvaceti let pamatuji.

---------------------

we.ri
  30. 9. 2014, 18:51
Měla jsem Annejet hrozně ráda, přečetla jsem knížky o ní víckrát, vše jsem tehdy hrozně prožívala s ní. Knížky jsem měla po mamině, která na ni dodnes ráda vzpomíná. I teď se občas ráda vrátím zpět do těch příjemných pubertálních let v podobě opětovného přečtení aspoň kousku knihy :)
guilty.girl
  1. 3. 2013, 11:22
Typická teenegerovská literatura, s kapkou humoru navyše. Pro malé holky je to dobré rozptýlení, ale nevím jestli i v reálném životě by bylo něco takového možné.