Nejlepší science fiction a fantasy 2011

Nejlepší science fiction a fantasy 2011 Originální název: The Best Science Fiction and Fantasy of the Year: Volume Six
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Laser-books - 2012
ISBN: 978-80-7193-363-2

Laser-books (2012) 978-80-7193-363-2 576

Druhý svazek ročenkové řady známého editora Jonathana Strahana nabízí čtenářům skvělou příležitost poznat kvalitu a rozmanitost současné angloamerické fantastiky ve velmi umně sestaveném výběru, v němž se bok po boku objevují nejen mistři žánrů science fiction a fantasy, ale i nadějní nováčci, jejichž práce u nás dosud neznáme. * Těšit se můžete na česky dosud nepublikované povídky. Chybět nebudou práce dobře známých autorů fantastického žánru, ale poznáte i slavná jména budoucnosti. * Kniha je výběrem toho nejlepšího z roku 2011, dostane se vám tak sebrané smetany nejaktuálnějšího ražení v mohutném výběru talentovaného a cenami ověnčeného žánrového editora. A navíc v kvalitním překladu – mezi překladateli nechybí osvědčená jména jako Milan Žáček, Pavel Bakič, Petr Kotrle, Viktor Janiš, Daniela Orlando, Aleš Heinz či Roman Tilcer. (Založil/a: Jankyssek)