Sabotáž

Sabotáž

Podtitul: Dva příběhy ze spodních pater nebe

Originální název: Sabotáž
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-905476-5-0

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-905476-5-0 205 Nakladatel: work in progress

Roman Sovák - narozen 10. 1. 1962 Bojkovice nedaleko Uherského Hradiště jsou místem, kde se potkávají oba dva příběhy ze spodních pater nebe. Výbuch muničního skladu, který iniciují americký a rusínský parašutista, nás vrací do období druhé světové války, příběh autorovy první lásky naopak hluboko do osmdesátých let. Jak dopadne největší sabotáž období protektorátu, výhružky StB, zamilovaný moravský čundr či vynucená emigrace z pohledu autora na počátku 21. století? Čtěte! Knihu Sabotáž doplňuje 9 fotografií Petra Nikla, které přinášejí dobovou atmosféru a příjemně kolorují děj knihy. Od brněnského autoru žijícího v Praze Romana Sováka si můžete vychutnat i generační výpověď tehdejšího čtyřicátníka Centimetr od tvých rtu (Dauphin 2006) nebo román o současných a minulých vztazích dvou bývalých spolužáku Zastřelte růžového medvěda (Kniha Zlín 2009). (Založil/a: mauvais-ange)

Roman Sovák Roman Sovák
*??.??.1962