11 tisíc prutů aneb Rychtářovy lásky

11 tisíc prutů aneb Rychtářovy lásky Originální název: Les Onze Mille Verges ou les Amours d
Poprvé vydáno celosvětově: 1907

Concordia - 2000
ISBN: 80-85997-03-7

Concordia (2000) 80-85997-03-7 240

Román moderní lásky napsaný dokonale literární formou. Kniha, která zaujme svou novostí, nedostižnou fantazií a neuvěřitelnou smělostí. Autorovi se podařilo skloubit příšernost s roztomilostí
Větší odvaz než markýz de Sade" - tak se vyjádřil jeden slavný kritik o 11 tisících prutech, novém románě, který budí rozruch v ústředních salónech Paříže i ciziny. Kniha, která zaujme svou novostí, nedostižnou fantazií a neuvěřitelnou smělostí. Nejstrašlivější díla božského markýze zůstávají pozadu daleko za ní. Autorovi se však podařilo skloubit příšernost s roztomilostí.

Scény pederastie, sapfismu, nekrofilie, skatomanie a bestiality harmonicky přecházejí jedna v druhou. Je to román moderní lásky napsaný dokonale literární formou. Pravda, autor si troufl říci vše, ale bez stopy vulgarity. (Založil/a: Manon)

Romanka
  28. 4. 2016, 17:35
Já mám prostě takovouhle literaturu ráda. Člověk si obohatí slovník o spoustu nových termínů - kejklovat sedínkou a podobně :D No a co, kníže Vibescu bude asi můj oblíbený knižní hrdina. "Jeslti to nezvládnu dvacetkrát pohlavně, ať si mě jedenáct tisíc panen podá, či na mne jedenáct tisíc prutů dopadne." Doufám že tuto knihu seženu někde v bazaru, protože tohle musím mít v knihovně!