A přece nezemřeš

Originální název: Die Trying

BB art - 2000
ISBN: 80-7257-128-1

BB art (2000) 80-7257-128-1 349

Ulice v Chicagu zalité jasným letním sluncem. Jack Reacher se bezcílně potuluje městem. Potkává mladou, přitažlivou ženu, která se belhá o berli. Zastaví se, aby jí pomohl, ona se o něj opře, a když se oba otočí, na žaludek jim míří dvě automatické pistole.
Svázaní dohromady řetězem, uzavřeni v temné vydýchané dodávce, ujedou 2000 mil napříč Amerikou. Reacher se musí dozvědět, kdo ti únosci jsou. Neprozradí ani slovo a žena tvrdí, že se jmenuje Holly Johnsonová a je agentkou FBI. Houževnatá a nelítostně tvrdá, to ale jako důvod nestačí. V nepřátelském, od světa odříznutém místě určení si uvědomuje, že musí držet pohromadě a věřit jeden druhému. Muž a žena, důvtipní, zoufale odvážní, sami proti šílenému násilí a zdánlivě beznadějným cílům. Jediné, co mohou ztratit, jsou vlastní životy. (Založil/a: Toffife)

Pend
  14. 11. 2012, 20:06
Druhá kniha s Jackem Reacherem. Child nezklamal. Hlavní hrdina se ovšem začíná blížit 007 - nejlépe střílí, oslňuje ženy. Jako oddychová četba ovšem vynikající.
bronn
  27. 9. 2014, 15:44
Mé první setkání s Jackem Reacherem, bude nejspíš nadlouho i poslední. Čtení na odreagování je to výborné, velice čtivé. Jen nemám moc rád když je hlavní hrdina takový nezničitelný stroj, který nikdy nezaváhá, nemá žádnou slabost a vždy přesně ví co má dělat.
Pajky
  30. 11. 2014, 12:37
V pořadí druhá kniha o Jacku Reacherovi, minimálně stejně čtivá jako ta první. Příběh mě bavil a těším se až se pustím do další knížky od Lee Childa. Skvělá odpočinková knížka, příběh rychle utíkal a posouval se kupředu. A mě vůbec nevadí, že je Reacher v podstatě prototyp dokonalosti.
Dr.Katz
  30. 7. 2011, 16:38
Mě se to hodně líbilo. Je to první kniha od tohoto autora, kterou jsem přečetl a byl jsem mile překvapen. Těším se až si přečtu jeho prvotinu Jatka !!