Gantz 2

Gantz 2

Crew - 2013
ISBN: 978-80-7449-216-7

Crew (2013) 978-80-7449-216-7 224

„Vaše životy skončily. Jak prožijete ty další, je jen a jen na mně. Tak se věci mají.“ Tohle varování dostala skupina lidí, kteří byli v okamžiku své smrti teleportování do bytu, ze kterého se nedá utéct. Černá koule, která si říká Gantz, vysílá Keie Kurona, jeho přítele Masaru a nahou sebevražedkyni Kišimoto do ulic Tokia, aby bojovali proti děsivému cibulovému mimozemšťanovi. Na své straně mají zbraně a obleky vylepšující jejich schopnosti... proti nim stojí nejen smrtící protivník, ale i bojová nezkušenost a neznalost pravidel. Ale to nehraje roli. Přestože jsou mrtví, mají poslední zoufalou šanci bojovat o svůj život. A taková šance se nesmí promarnit. I když je pro ni nutné zabíjet. (Založil/a: alča87)

#manga

Tanmut
  7. 11. 2014, 15:09
Hnnn, hnnn, hnnn, hnnn, hnnn, hnnn.
Oproti prvnímu dílu rozhodně neubylo citoslovcí. Už se začíná formovat příběh a nějaká ta zápletka.
Jelikož to vycházelo nějakých třináct let časopisecky a má to 37(!) svazků, třeba to nakonec bude i dobré. Teď není.