Únos

Originální název: The Hard Way

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-107-5

BB art (2007) 978-80-7381-107-5 347

Pozdě večer, kavárna v New Yorku. Jack si neobjednává kávu do klasického hrnku, ale do umělohmotného pohárku. Aby mohl kdykoliv zmizet. Nikomu nic nedluží a nic s sebou nevláčí. Dosud nenarazil na ženu, která by ho odmítla. Nebo na případ, který by nevyřešil.
Nyní však stojí před případem tak komplikovaným, že si není ničím jistý. Namaloval terč na záda kladným spoluhráčům?
Tak se Reacher vrací zase na počátek. Dozvídá se podrobnosti, sestavuje vodítka. Používá krajní prostředky, jak říkávali v armádě. Události, které se daly do pohybu na rušné ulici v New Yorku, kulminují na tichém anglickém venkově. Reacher se noří do stínů. Osamělý, ozbrojený a nebezpečný. Neviditelný... (Založil/a: Toffife)

Lmslaver
  21. 1. 2014, 12:07
U tohoto dílu už jsem tak nějak ze začátku předvídal jak asi dopadne a postupem čtení knihy se mi vše jen potvrzovalo. Child se občas nevyhne zdlouhavému popisu věcí, které se mi zdají nepodstatné a ve finále jsem čekal trochu víc akce, přesto je ÚNOS čtivá a napínavá knížka a najdete tu všechno co od Reachera čekáte a na co jste zvyklí.
Rabjohns
  14. 11. 2014, 9:22
Tuhle knihu bych řadil k těm povedenějším reacherovkám, Jack v ní působí lidštěji než v některých jiných knížkach. Je to velmi čtivé,jak jsme u Childa zvyklí a tentokrát děj a zápletka nikde neskřípe,takže nadprůměr.