Zásah

Originální název: Persuader

BB art - 2003
ISBN: 80-7341-107-5

BB art (2003) 80-7341-107-5 310

Tajný agent - nejnebezpečnější a nejosamělejší způsob práce. Jack Reacher se však úkolu chopí bez váhání. Protože tentokrát jde o osobní záležitost.
Jedenáct dní příprav vyústí v osmivteřinový úder přímo do srdce nepřítele na divokém atlantském pobřeží v Maine. Nic však neprobíhá tak, jak si představoval. Co přesně proudí do států přes portlandské doky? Kdo mu pomůže a kdo zradí?
Hodiny začínají odtikávat. Dva dny na území nepřítele jsou nebezpečné. Tři smrtelné. Čtyři znamenají sebevraždu. Jack Reacher však pátrá ještě pátý den... (Založil/a: Toffife)

Pend
  16. 2. 2013, 20:52
Sedmá kniha s Jackem Reacherem. Příběh se odvíjí podle osvědčeného scénáře - opět s jednou okouzlující vyšetřovatelkou. Tentokrát je kniha napsána v první osobě, což mi nesedlo. Child prostě není Chandler. Na druhou stranu jsou v knize dvě linie - současná a před 10 lety. O čtivost se rozhodně není třeba obávat. Child ví, jak udržet pozornost.
badatel
  17. 8. 2013, 19:38
Dobré od začátku do konce, napínavé, osvěžující, jojo. Mám od Childa ještě knihu Vedra, ale zatím jsem se do ní nepustila.Budu se každopádně těšit.
rahzul
  24. 1. 2014, 18:27
Má první kniha s Jackem Reacherem v hlavní roli a určitě nezklamala. Bývalý vojenský policista řeší kritické situace chladnou hlavou, poté co se infiltruje do překupníkovi vily jako člen jeho ochranky. Rozhodně si od tohoto autora seženu více knih.
tomdra
  19. 5. 2013, 16:27
Další úžasný příběh bývalého vojenského policisty Jacka Reachera od Lee Childa. Velmi napínavý příběh od samého začátku až dokonce.
Lmslaver
  20. 2. 2014, 12:09
I Jack Reacher dělá chyby a v této knize tím pádem působí jeho postava přeci jen více uvěřitelně než v jiných dílech, i když se téměř sám postaví proti svému dávnému nepříteli, který je hlavou organizovaného zločineckého gangu. Dobrá zápletka, spousta akce, čtivý příběh, nemám co bych vytknul.
problemchild
  17. 8. 2015, 20:18
Jeden z nejlepších příběhů Jacka Reachera, který se stává tajným agentem, aby se mohl pomstít. O napětí, řešení problémů s chladnou hlavou není nouze a dokonce i sám Jack Reacher bude mít namále s, podle mě, nejhorším protivníkem napříč všemi knihami.