Čertovo kopyto

Originální název: Čertovo kopyto

Kava-Pech - 2010
ISBN: 978-80-85169-16-2

Kava-Pech (2010) 978-80-85169-16-2 176

Tváří v tvář svému strachu, smrti i samotnému peklu.
Strýc Karel byl pro Olivera záhadou sám o sobě a když tajemstvím opředený život skončí, nic nebude jako dřív. Oliver a jeho nejlepší kamarádka Ema musí trávit prázdniny v domě, ve kterém Karel zemřel. A hned první noc se začnou dít divné věci! Kdo jim doručuje dopisy do zamčeného pokoje? Jaká překvapení ukrývají zamčené dveře, kterých je v domě víc než dost? Na čem Karel celý život tajně pracoval a proč vlastně zemřel? Otázek je víc než odpovědí a času zoufale málo.
Napínavý příběh prastaré legendy, jednoho useknutého kopyta, čerta, který se rozhodl ovládnout svět a dvou dětí, které mu v tom musí stůj co stůj zabránit. (Založil/a: Lachetis)

Jan Sviták Jan Sviták
*01.08.1983

Mitrana
  15. 8. 2015, 1:44
Příjemné pohádkové čtení o vítězství dobra nad zlem. Kniha se čte jedním dechem, nechybí napětí, humor a hrdinské skutky. Jedná se o dětskou knihu, ale doporučuji i dospělým, nudit se rozhodně nebudete!