Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana

Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana Originální název: Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

XYZ - 2013
ISBN: 978-80-7388-856-5

XYZ (2013) 978-80-7388-856-5 344

Celá šestidílná komiksová série o Malém bohovi a Kruanovi od spisovatele, scenáristy a dlouholetého šéfredaktora časopisu ABC Vlastislav Tomana poprvé vychází společně, doplněná o dvě povídky, jež se v roce 1973 staly předlohou pro napsání scénáře pro tyto komiksy. Ve Zlaté knize najdete i další populární komiksy o třech výpravách do Ztraceného světy a další ukázky Tomanovy tvroby.
kosmas.cz (Založil/a: Manon)

LadysR2
  24. 3. 2014, 9:49
I když se mi při čtení Dobrodružství Malého boha a následně Kruana netajil dech, jako když jsem chodil na základku, tak mě to i jako dávno dospělého bavilo.
Výpravy do Ztraceného světa jsou také dobré. Nejlepší je druhá. Nejslabší třetí. I když ta je spíš autorův vtípek.
A ze závěru knihy stojí za to Planeta Xindlu.
Regulérně bych dal asi 4 hvězdy, ale z nostalgie a radosti, že knihu vlastním dávám 5/5