Můj život s tygry

Můj život s tygry
Originální název: Můj život s tygry

Městské knihy - 2013
ISBN: 978-80-86699-74-5

Městské knihy (2013) 978-80-86699-74-5 112

Po 69 letech přichází na český trh kniha, jejímž tématem je celoživotní vztah člověka a tygrů. Jedná se o knihu „Můj život s tygry“ autora Ivana Ringela, jemuž se láska k sibiřským tygrům stala nejen celoživotním posláním a koníčkem, ale také celoživotním smyslem života. Kdo jiný než on by dokázal napsat o svém pestrém a nevšedním životě poutavou knihu. Vždyť má na svém kontě tři světová prvenství v drezúře kočkovitých šelem, především sibiřských tygrů. Jako první na světě dokázal strčit hlavu do tygří tlamy, jako první na světě dokázal secvičit společné cirkusové vystoupení tygrů s hrochem a jako první na světě dokázal naučit tygra vozit se na hřbetě hrocha. Není v Čechách člověka, který by v životě zažil s cirkusem a svými tygry nejen tolik krásných okamžiků, ale i nečekaných zvratů. A až čtenář tuto knihu otevře, přečte ji jedním dechem a díky množství dobových fotografií, které se přímo váží k textu, budete mít pocit, že právě vstoupil do cirkusové manéže mezi tygry Ivana Ringela. (Založil/a: alča87)