Boříkovy nové lapálie

Boříkovy nové lapálie Originální název: Boříkovy nové lapálie

Albatros - 2002
ISBN: 80-00-01079-8

Albatros (2002) 80-00-01079-8 186

Tak jsme se i se svými věčnými lapáliemi a s pubertou úspěšně přehoupli do nového tisíciletí. Na první pohled to vypadá, že se nic nezměnilo, což bude nejspíš tím, že některé věci zůstávají pořád stejné. A to znamená, že i kdyby zrušili školy a učili jsme se přes internet, budou i naše internetové poznámky jakbysmet takové jako dřív. Na druhé straně nás nová doba ponouká, abychom se zamýšleli nad svou budoucností, a přesně to jsme udělali. Dali jsme se kvůli tomu dohromady se strýcem Chrobákem, takže o dobrodružství a katastrofy máme postaráno! (Založil/a: alča87)

Vojtěch Steklač Vojtěch Steklač
*21.10.1945

Adenoid Hynkel
  25. 8. 2016, 20:30
Tohle už je takové nemastné neslané... Zasmějete se, to ano, ale už to postrádá svoji dětskost a tím pádem už to není ani kniha určená pro děti. A přitom právě proto jsem po ní sáhl - jako po připomínce svého dětství. Ale ona neoplývá ani dospělým humorem, prostě ničím. Nevím, pro jakou kategorii čtenářů je tohle určeno, ale jako čtení pro sedmi, osmileté děti (jako byly "normální" Boříkovy lapálie) rozhodně nedoporučuji.
Darjak
  13. 7. 2016, 10:18
Oproti Boříkovým lapáliím a Boříkovým Lapáliím kniha druha je toto největší propadák. Tato kniha ztratila děcke kouzlo předchozích knih.