Živý dáreček

Živý dáreček Originální název: Gift-Wrapped Baby

Harlequin - 1999
ISBN: 80-241-0197-1

Harlequin (1999) 80-241-0197-1 183

Hallie St. Johnová to s malými dětmi umí, vždyť pomáhala vychovávat tři malé nevlastní sestry, ale když najde miminko pod vánočním stromečkem, vyrazí jí to dech. Brzy přijde na to, že nezvyklý vánoční dárek patří jejímu sousedovi Natu Hawksmoorovi, který ví o malých dětech leda to, jak se dělají. Takže je na Hallii, aby ho zasvětila do otcovských povinností. Ovšem brzy jí začíná být jasné, že se to neobejde bez problémů... (Založil/a: chrispe)

chrispe
  21. 12. 2013, 14:02
Jako náctileté se mi ta knížka líbila a proto jsem ji teď (vyhrabala jsem ji zastrčenou v rohu knihovny) docela s chutí otevřela - ale kdeže ty loňské sněhy jsou... Jasně, je to Harlekýnka a tak od toho neočekávám žádné velké dílo, ale že to bylo až tak naivní a přitažený za vlasy? No fakt bylo. Takže za mě už žádná sláva, nicméně pro milovnice těchto knih (a romanticky založené náctileté slečny) je to na vánoce asi dobré počtení.