Neboj se, jen věř!

Neboj se, jen věř!
Originální název: Neboj se, jen věř!
Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Paulínky - 2002
ISBN: 80-86025-44-6

Paulínky (2002) 80-86025-44-6 87

Biblické katecheze a svátost smíření pro mladé lidi. Kniha obsahuje několik témat, která P. Balík v minulých letech probíral s mladými lidmi. Většinou tento materiál používal při katechezích pro animátory skupin mládeže. Ke vzniku knihy říká: "Před pár roky jsem byl vícekrát požádán, abych dal texty k dispozici druhým pro inspiraci. Protože jsem viděl, že mohou posloužit, vznikla myšlenka text upravit a knižně vydat. Jak s ním pracovat? Může posloužit kněžím, řeholníkům a katechetům mládeže jako pomůcka pro jejich setkávání s mladými lidmi a pro jejich vlastní katecheze. Věřím, že následující stránky budou přínosem i pro mladé čtenáře. Pro ně jsem toto vše připravoval a mnohokrát jsem viděl, že je katecheze opravdu zajímaly a oslovovaly. Budu rád, když i touto písemnou formou pomohou mladým lidem objevovat krásu Boží lásky." (Založil/a: Manon)