Heatová a led v žilách

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Zoner press - 2013
ISBN: 978-80-7413-270-4

Zoner press (2013) 978-80-7413-270-4 336

Další díl skvělé série detektivek o Nikki Heatové z pera Richarda Castle.

Detektiv Nikki Heatová se spolu s novinářem Rookem pouští do vyšetřování další vraždy. Nejenže čelí zatím nejchladnokrevnějšímu vrahovi, s jakým se kdy potkali, vyšetřování smrti neznámé ženy se navíc ukáže být propojeno s neuzavřeným případem vraždy Nikkiiny matky. Heatová se tak musí pouštět do zkoumání života své matky, čemuž se roky snažila vyhýbat. Podaří se jí překonat fakt, že se jedná o část jejího života, a dokáže se soustředit na vyšetřování případu?

Již čtvrtá kniha ze série detektivek o Nikki Heatové přináší čtenářům další napínavý příběh okořeněný svérázným humorem hlavních protagonistů. Opět se můžete těšit na staré známé z předchozích knih. Toto volné pokračování je dalším skvělým počinem Richarda Castla a v zahraničí stejně jako předchozí díly obsadilo první příčky jak v prodejnosti, tak v počtu pochvalných recenzí. (Založil/a: mauvais-ange)

Pajky
  17. 11. 2014, 23:55
V pořadí čtvrtá kniha Richarda Castla o Nikki Heatové se mi taky líbila. Přečtu si určitě i následující pátou Deadly Heat. Přišla mi však o něco slabší, nebo respektive v sérii už jsem četl lepší. Poprvé mě donutila zamyslet se, zda by mě knižní série tolik bavila i kdybych nesledoval seriál