Změňte cokoliv

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Práh - 2012
ISBN: 978-80-7252-387-0

Práh (2012) 978-80-7252-387-0 266

Všichni si přejeme žít lepší život. A vždy slyšíme, že základem každé osobní změny je silná vůle. Předpokládejme však, že silná vůle není klíčem k vašemu úspěchu, a jediné, co potřebujete, je odhalit vlivy, jež vám brání vymanit se ze svých zlozvyků. Už jste o tom někdy přemýšleli?

Kniha Změňte cokoliv definuje na základě nejnovějších vědeckých poznatků průlomové techniky, pomocí nichž mnozí lidé dokázali přestat kouřit, zhubnout nebo zlepšit svůj partnerský vztah. Četná vědecká zkoumání a testování dobrovolníků potvrdila, že znáte-li své limity a okolní podmínky, dokážete prolomit začarovaný kruh a začít žít kvalitnější život. A kdo z nás by nechtěl konečně začít efektivně spořit na horší časy, vylepšit své postavení v práci nebo se zbavit závislosti? Odhalte tajemství šesti zdrojů vlivu, naučte se s nimi účinně nakládat a konečně… změňte cokoliv! Tato kniha vám při tom bude užitečným pomocníkem. (Založil/a: mauvais-ange)