Originální název: Planet of the Damned

Návrat - 2004
ISBN: 80-7174-587-1

Návrat (2004) 80-7174-587-1 189
Návrat (1997) 80-7174-711-4 182

NAŠTĚSTÍ BYL BRION BRANDD SUPERMAN… Protože herkulovský úkol pro Briona byl odvrátit válku mezi dvěma světy, které společně sdílely jednu hvězdu. Jeden z nich byl svět na vysokém stupni vývoje, zatímco druhý byl živoucí peklo. Naneštěstí velitelé Disu vznesli požadavek na bezvýhradnou kapitulaci, odmítli další komunikaci a dokonce byli ochotní zabít každého, kdo by se odvážil přistát na jejich děsivé planetě. Nikomu příliš nezáleželo na tom, co se stane s agresorem, ale zničení Nyjordu by pro lidstvo byla nenahraditelná ztráta. A tak, aby zachránil oba světy před vyhlazením, musí Brion navštívit Planetu zatracených (Založil/a: Imzadi)

HELLBOY-DB
  28. 3. 2015, 14:25
Kopie planet smrti, ale s tím rozdílem, že postavy mi celkem nic neříkaly, humor spolu s odlehčeným stylem tu nefungoval. To se samozřejmě projevilo tím, že výsledkem byl boj o záchranu planety, ve kterém mi výsledek, s jakým tato mise nakonec dopadne, byl po určité době celkem volný. Ještě, že to byla taková jednohubka, u které jsem neztratil zbytečně moc času, prostě zástupce akčního béčka jak vyšitý. ===40%