Leonardo DiCaprio

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

PRAGMA - 1998
ISBN: 80-7205-501-1

PRAGMA (1998) 80-7205-501-1 110

Shakespearůvtragický milenec, basketbalový hráč a básník, duševně zaostalý chlapec.
To jsou jen některé z rolí, které Leonardo DiCaprio hrál v různých filmech. Svým talentem nadchl filmové diváky, když byl v devatenácti letech nominován na Oscara za nejlepší podpůrnou roli. A jeho sláva stále roste. Leonardo hraje se slavnými herci, jako jsou De Niro a Streepová, a připravuje nejméně jeden titanický velkofilm.
Přečtěte si úžasné podrobnosti z jeho života - jak začal, jaké má vášně, co se děje v zákulisí jeho filmů... a proč ho mnoho lidí považuje za nejlepšího herce jeho generace. (Založil/a: Lucka D.)

Grace Catalano Grace Catalano

Lucka D.
  20. 12. 2013, 21:44
Kniha je bohužel už zastaralá (byla napsána v době velkofilmu Titanic)a navíc je psána spíše pro náctileté, a tak jsem zklamána, neboť jsem se chtěla dozvědět něco zajímavého o tomto herci, ale nemyslela jsem tím, jakou má rád barvu a jaké bylo jeho první rande.