Nano

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4265-1

Knižní klub (2013) 978-80-242-4265-1 320

Pia Grazdaniová, hrdinka předchozího thrilleru Robina Cooka Pojistka smrti (Knižní klub, 2012), se přestěhovala z New Yorku do Colorada a nastoupila do Nano, špičkové společnosti zabývající se nanotechnologiemi. Pocit, že zakotvila v bezpečném přístavu, však brzy vystřídá podezření, že v Nano není vše tak bezchybné, jak se jí snaží namluvit Zachary Berman, majitel a ředitel firmy, kterého Pia na první pohled okouzlila. Po záhadném incidentu s neznámým Číňanem, jehož Pia objeví ležícího na cestě se zjevnými příznaky srdečního záchvatu, avšak Zachary a jeho ochranka ho zakážou nechat vyšetřit v místní nemocnici, se podezření začne proměňovat v jistotu: společnost Nano něco skrývá… (Založil/a: Morsie)

Morsie
  26. 12. 2013, 14:12
Vlastně mě vůbec nenapadlo, že by mě tahle kniha mohla tak bavit. Nejsem úplně tak fanynkou tohoto tipu thrillerů, proto mě samotnou překvapilo, že jsem knížku nedokázala dát z ruky. Báječný příběh, skvěle vystavěný, propracovaný, promyšlený, napínavý. Postavy jsou skvěle vyprofilované a hlavní protagonistka je opravdu sympatická dívka - já jsem si ji oblíbila hned po pár prvních stránkách. Nano rozhodně doporučuju a to nejen fanouškům tohoto žánru.