Skrýš

Knižní klub - 1995
ISBN: 80-85859-14-9

Knižní klub (1995) 80-85859-14-9 351
Alpress (1995)

Po automobilové nehodě, při níž se Hatch ocitl na onom světě, si z říše smrti přinesl zvláštní dar, je telepaticky spojen s psychopatickým vrahem Vassagem a ten chce zabít jeho manželku a dcerku (Založil/a: Toffife)

Elleyne
  13. 1. 2014, 16:24
Kniha se rozjíždí hned na začátku, je napínavá, nechybějí dějové zvraty a ke konci do sebe všechny souvislosti začnou zapadat.
lenka40
  24. 2. 2016, 7:39
Tak tuhle knihu jsem si opravdu užila. Od začátku jsem se do ní zakousla a přečetla ji jedním dechem. Zfilmovanou jsem jí neviděla ani po tom netoužím.Knížka je prostě knížka .
Slarque
  28. 5. 2014, 17:38
Téhle knize jsem se vyhýbal možná i 15 let, tedy od doby, kdy jsem viděl její filmovou verzi. Ta sice také nebyla vyloženě špatná, ale naštěstí vznikla klasickou hollywoodskou metodou: vezmi základní nápad, vyházej všechno originální a na zbytek aplikuj osvědčená klišé. Čímž chci říci, že předloha patří k těm povedenějším koontzovkám.