Skrýš

Knižní klub - 1995
ISBN: 80-85859-14-9

Knižní klub (1995) 80-85859-14-9 351
Alpress (1995)

Po automobilové nehodě, při níž se Hatch ocitl na onom světě, si z říše smrti přinesl zvláštní dar, je telepaticky spojen s psychopatickým vrahem Vassagem a ten chce zabít jeho manželku a dcerku (Založil/a: Toffife)

Elleyne
  13. 1. 2014, 16:24
Kniha se rozjíždí hned na začátku, je napínavá, nechybějí dějové zvraty a ke konci do sebe všechny souvislosti začnou zapadat.
dollyk
  19. 1. 2017, 19:16
Obsahuje spoiler spoiler Bylo to dobré. Zpočátku možná trochu zbytečně zdlouhavé, ale pak se to rozjelo a dostalo to šmrnc. Měl jsem stále tendenci porovnávat to s Kingem a myslím, že to srovnání zase tolik nekulhá, jen jsem měl pocit, že tam něco schází nebo možná přebývá. Prostě King podle mě píše ještě o stupínek lehčeji a proto i čtivěji. Pak jsem přišel na to, co to je. To neustálé vzpomínání Boha a řešení dobra a zla. Tenhle rozměr mě dost otravoval. A pak ten závěr a archanděl Uriel, to byla rána, po které jsem měl chuť tu knížku zavřít. Hodně velká podpásovka, která podle mě poslala ten příběh do kopru. Navíc to bylo absolutně zbytečné. No, ale zbývalo už jen pár stran, tak jsem to dolouskal, i když samotný přesah příběhu mě taky moc nevytrhnul. Po tak dobrém trilleru to autor na posledních několika stranách skoro zabil.
lenka40
  24. 2. 2016, 7:39
Tak tuhle knihu jsem si opravdu užila. Od začátku jsem se do ní zakousla a přečetla ji jedním dechem. Zfilmovanou jsem jí neviděla ani po tom netoužím.Knížka je prostě knížka .
Slarque
  28. 5. 2014, 17:38
Téhle knize jsem se vyhýbal možná i 15 let, tedy od doby, kdy jsem viděl její filmovou verzi. Ta sice také nebyla vyloženě špatná, ale naštěstí vznikla klasickou hollywoodskou metodou: vezmi základní nápad, vyházej všechno originální a na zbytek aplikuj osvědčená klišé. Čímž chci říci, že předloha patří k těm povedenějším koontzovkám.